Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

grecka plaza szaveltravel

PANTELEIMONAS

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów. Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów - Leptokaria ( odl.5 km) a z drugiej z Platamonas (4 km) czy Nei Pori (6 km) gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach i beach-barach. Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to Saloniki - 93 km, Katerini - 26 km, Larissa - 65 km. W Panteleimonas posiadamy ośrodki ACHILLEAS, SYMPOSIO, DIONISOS, VILLA STELLA, VILLA MARIA oraz HOTEL ZOFIA, które posiadają pokoje 2-3-4 osobowe. Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

 

Oferta lokalowa - Apartamentowiec ACHILLES w Panteleimonas

achilles2007Apartamenty ACHILLES w Panteleimonas - zaciszny i spokojny apartamentowiec położony na zadrzewionym terenie, od morza dzieli go 80 m. Każdy pokój posiada wyposażony aneks kuchenny szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, sztućce, talerze, szklanki, parasol plażowy, łazienkę z prysznicem, odbiornik TV oraz umeblowany balkon. W części apartamentów istnieje możliwość korzystania z klimatyzacji (płatne dodatkowo 5 Euro dziennie). Pokoje są sprzątane i ścielone przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o porządek w pokoju podczas pobytu dbają turyści samodzielnie. Do dyspozycji turystów na terenie ośrodka posiadamy grill. Na miejscu znajduje się trawiasty ogrodzony plac do zabaw dla dzieci, a do centrum miasteczka Panteleimonas ok. 10-15 min. spacerem. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Achilles dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


Oferta lokalowa - Apartamenty DIONISOS

Zaciszny i spokojny apartamentowiec położony 10 min. od centrum Pantelejmonas i 5 min. spacerem od centrum Skotiny. Odległość od morza to 5 min. ocienioną platanami aleją. Każdy pokój posiada aneks kuchenny z wyposażeniem (szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i szklanki), parasol plażowy, odbiornik TV, łazienkę z prysznicem oraz umeblowany balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w odbiornik TV oraz w klimatyzację!. Pokoje sprzątane są przed przyjazdem klienta oraz po opuszczeniu pokoju, podczas pobytu turyści dbają o czystość w apartamentach we własnym zakresie – pokoje posiadają zestawy sprzątające. Duży zadbany ogród, altana i grill do dyspozycji turystów. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro - polecamy obejżeć galerie PLAŻA. Bezpłatne WI-FI na terenie ośrodka.


Oferta lokalowa - Apartamentowiec VILLA STELLA w Panteleimonas

Apartamentowiec VILLA STELLA - zaciszny i spokojny apartamentowiec położony na zadrzewionym terenie, od morza dzieli go 80 m. Każdy pokój posiada wyposażony aneks kuchenny szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, sztućce, talerze, szklanki, parasol plażowy, łazienkę z prysznicem, odbiornik TV oraz umeblowany balkon. W części apartamentów istnieje możliwość korzystania z klimatyzacji (płatne dodatkowo 5 Euro dziennie). Pokoje są sprzątane i ścielone przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o porządek w pokoju podczas pobytu dbają turyści samodzielnie. Do dyspozycji turystów na terenie ośrodka posiadamy grill. Na miejscu znajduje się trawiasty ogrodzony plac do zabaw dla dzieci, a do centrum miasteczka Panteleimonas ok. 10-15 min. spacerem. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Achilles dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


Oferta lokalowa - Hotel ZOFIA

apartamientowiec-zofia-2 Apartamenty ZOFIA - położone w centrum miasteczka, z dużymi umeblowanymi balkonami wychodzącymi na ciche, spokojne podwórko. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, lodówkę, czajnik, naczynia, odbiornik TV i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Zofia dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


Oferta lokalowa - Apartamentowiec VILLA MARIA

mariaApartamenty MARIA - położone 40m od morza i plaży o wysokim standardzie, z umeblowanymi balkonami wychodzącymi na ciche, spokojne podworko. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny, odbiornik TV, parasol plażowy. Klimatyzacja ujęta w cenie. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Maria dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI, ogród z grillem.


Oferta lokalowa - Apartamentowiec SYMPOSIO

apartamentowiec-symposio Apartamenty SYMPOSIO - położone w scisłym centrum miasteczka przy najlepszej pizzeri w miasteczku, pokoje na 1-szym piętrze z umeblowanymi balkonami zwróconymi w strone cichego podwórza. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, czajnik, naczynia, odbiornik tv i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka SYMPOSIO dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


Oferta lokalowa - Apartamentowiec BASIA

apartamentowiec-symposio Apartamenty BASIA - położone w scisłym centrum miasteczka, pokoje na 1-szym i 2-gim piętrze z umeblowanymi balkonami zwróconymi w strone cichego podwórza lub ulicy. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, czajnik, naczynia,lodówkę, odbiornik tv i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka BASIA dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.