Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

 

„Cel podróży nigdy nie jest miejscem, ale nowym spojrzeniem na sprawy”.

(Henry Miller)

 Apartamentowiec ACHILLES  w Panteleimonas

achilles2007Zaciszny i spokojny apartamentowiec położony na zadrzewionym terenie, od morza dzieli go 80 m. Każdy pokój posiada wyposażony aneks kuchenny szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, sztućce, talerze, szklanki, parasol plażowy, łazienkę z prysznicem, odbiornik TV oraz umeblowany balkon. W części apartamentów istnieje możliwość korzystania z klimatyzacji (płatne dodatkowo 5 Euro dziennie). Pokoje są sprzątane i ścielone przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o porządek w pokoju podczas pobytu dbają turyści samodzielnie. Do dyspozycji turystów na terenie ośrodka posiadamy grill. Na miejscu znajduje się trawiasty ogrodzony plac do zabaw dla dzieci, a do centrum miasteczka Panteleimonas ok. 10-15 min. spacerem. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Achilles dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


 Apartamenty DIONISOS w Panteleimonas

Zaciszny i spokojny apartamentowiec położony 10 min. od centrum Pantelejmonas i 5 min. spacerem od centrum Skotiny. Odległość od morza to 5 min. ocienioną platanami aleją. Każdy pokój posiada aneks kuchenny z wyposażeniem (szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i szklanki), parasol plażowy, odbiornik TV, łazienkę z prysznicem oraz umeblowany balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w odbiornik TV oraz w klimatyzację!. Pokoje sprzątane są przed przyjazdem klienta oraz po opuszczeniu pokoju, podczas pobytu turyści dbają o czystość w apartamentach we własnym zakresie – pokoje posiadają zestawy sprzątające. Duży zadbany ogród, altana i grill do dyspozycji turystów. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro - polecamy obejżeć galerie PLAŻA. Bezpłatne WI-FI na terenie ośrodka.


 Apartamentowiec VILLA STELLA w Panteleimonas

Zaciszny i spokojny apartamentowiec położony na zadrzewionym terenie, od morza dzieli go 80 m. Każdy pokój posiada wyposażony aneks kuchenny szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, sztućce, talerze, szklanki, parasol plażowy, łazienkę z prysznicem, odbiornik TV oraz umeblowany balkon. W części apartamentów istnieje możliwość korzystania z klimatyzacji (płatne dodatkowo 5 Euro dziennie). Pokoje są sprzątane i ścielone przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o porządek w pokoju podczas pobytu dbają turyści samodzielnie. Do dyspozycji turystów na terenie ośrodka posiadamy grill. Na miejscu znajduje się trawiasty ogrodzony plac do zabaw dla dzieci, a do centrum miasteczka Panteleimonas ok. 10-15 min. spacerem. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Achilles dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


 Hotel ZOFIA w Panteleimonas

apartamientowiec-zofia-2Położony w centrum miasteczka, z dużymi umeblowanymi balkonami wychodzącymi na ciche, spokojne podwórko. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, lodówkę, czajnik, naczynia, odbiornik TV i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Zofia dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


 Apartamentowiec VILLA MARIA w Panteleimonas

mariaPołożony 40m od morza i plaży o wysokim standardzie, z umeblowanymi balkonami wychodzącymi na ciche, spokojne podwórko. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny, odbiornik TV, parasol plażowy. Klimatyzacja ujęta w cenie. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka Maria dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI, ogród z grillem.


Apartamentowiec SYMPOSIO w Panteleimonas

apartamentowiec-symposioPołożony w ścisłym centrum miasteczka przy najlepszej pizzeri w miasteczku, pokoje na 1-szym piętrze z umeblowanymi balkonami zwróconymi w stronę cichego podwórza. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, czajnik, naczynia, odbiornik tv i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka SYMPOSIO dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.


 Apartamentowiec BASIA w Panteleimonas

b02Położony w ścisłym centrum miasteczka, pokoje na 1-szym i 2-gim piętrze z umeblowanymi balkonami zwróconymi w stronę cichego podwórza lub ulicy. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, czajnik, naczynia,lodówkę, odbiornik tv i parasol plażowy. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka BASIA dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.

 


Hotel ARETI  w Panteleimonas

ar17

Położony w ścisłym centrum miasteczka, pokoje na parterze,1-szym i 2-gim piętrze z umeblowanymi balkonami zwróconymi w stronę podwórza lub ulicy. Każdy pokój posiada wyposarzony aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, czajnik, lodówkę, odbiornik tv. Klimatyzacja opcjonalnie - 5 Euro/Dzień. Dojście do plaży alejką, plaża w odległości 100 m. Każdy pokój sprzątany jest przed przyjazdem i po wyjeździe klientów, a o czystość podczas pobytu turyści dbają we własnym zakresie - zestawy sprzątające są na wyposażeniu każdego pokoju. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro z drugiej strony. Na terenie ośrodka ARETI dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy WI-FI.

 

 


Firma NEO SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Tomasza Wojnakowskiego i p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro p.Wojciecha Szawel -Szavel Travel  - ich byłego pracownika.

Panowie Tomasz Wojnakowski oraz Maciej Szawel działają nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.