Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

„Cel podróży nigdy nie jest miejscem, ale nowym spojrzeniem na sprawy”.

(Henry Miller)

 

Apartamenty DIONISOS w Panteleimonas

Zaciszny i spokojny apartamentowiec położony 10 min. od centrum Pantelejmonas i 5 min. spacerem od centrum Skotiny. Odległość od morza to 5 min. ocienioną platanami aleją. Każdy pokój posiada aneks kuchenny z wyposażeniem (szafki, lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i szklanki), parasol plażowy, odbiornik TV, łazienkę z prysznicem oraz umeblowany balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w odbiornik TV oraz w klimatyzację!. Pokoje sprzątane są przed przyjazdem klienta oraz po opuszczeniu pokoju, podczas pobytu turyści dbają o czystość w apartamentach we własnym zakresie – pokoje posiadają zestawy sprzątające. Duży zadbany ogród, altana i grill do dyspozycji turystów. Plaża piaszczysta - jedna z najpiękniejszych plaż Riviery Olimpijskiej z widokiem na zaśnieżony Olimp oraz wenecką twierdzę Castro - polecamy obejżeć galerie PLAŻABezpłatne WI-FI na terenie ośrodka.

 

Firma NEO SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Tomasza Wojnakowskiego i p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro p.Wojciecha Szawel -Szavel Travel  - ich byłego pracownika.

Panowie Tomasz Wojnakowski oraz Maciej Szawel działają nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.