Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

 

„Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie

pomagajązdystansować się do problemów dnia codziennego.

Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować

i spojrzeć na nie jakbyz drugiego brzegu rzeki”.

(Martyna Wojciechowska)

 

Biuro Szavel Travel zostało założone przez Macieja Szawel i Tomasza Wojnakowskiego w 2006 roku. Jesteśmy z Państwem od 15-stu lat - dziękujemy za zaufanie i korzystanie z naszych usług.
View the embedded image gallery online at:
http://www.szaveltravel.com/kontakt.html#sigFreeIdf3bb957da3

ateny-szaveltravel

 

 SZAVEL TRAVEL
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: "wakacje Szavel Travel"
90-413 Łódź
ul. Piotrkowska 155 


KONTAKT DLA GRUP

W sprawie warunków pobytu grup zorganizowanych, ustalenia szczegółów (np. specyficzne menu, podstawienie autokarów, zorganizowanie pobytu organizatorów) wczasów/obozów/kolonii prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mejlowy.

W przypadku grup wszelkie warunki pobytu są negocjowalne.

 

     
20181226 164653   Maciej Szawel
tel. (Polska) +48 606 33 22 12*
tel. (Grecja) +30 699 30 22 506

 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Nie ma pytań głupich, są tylko te niezadane”…

(autor nieznany)

  1

 

PŁATNOŚCI

 euroWarunkiem zarezerwowania miejsc jest wniesienie opłaty w wysokości 300 zł / os w dniu podpisania umowyReszta opłat pobytowych powinna być wniesiona na 21 dni przed planowanym rozpoczęciem imprezy.

 

Firma SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro Szavel Travel  Wojciech Szawel- ich byłego pracownika.

Pan Maciej Szawel działa nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.