Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

 

„Świat jest zbyt wielki, aby wciąż przebywać w jednym miejscu”.

(autor nieznany)

Transport naszymi autokarami NIE odbywa się w ruchu wahadłowym!!!!! tzn. autokar przywożący turystów NIE wraca z grupą powracającą do Polski tego samego dnia po 9-cio godzinnym postoju, a Państwo NIE czekacie min 9-ciu godzin na walizkach. Wracacie naszym autokarem, który odpoczywał  w Grecji ze świeżymi, wypoczętymi kierowcami. Ma to fundamentalne znaczenie dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu powrotu do domu i eliminuje wielogodzinne oczekiwanie po wymeldowaniu z pokoju na drogę powrotną. Zadowolenie i komfort klienta jest sprawą priorytetową.

 

Dojazd własny, własnym środkiem transportu (auto, samolot) - możliwy jest w dowolnym terminie i w dowolnym Apartamentowcu. 

Na życzenie naszych klientów pomagamy w zakupie biletów lotniczych indywidualnych i grupowych. Najtańsze loty do Salonik z Warszawa-Modlin oraz Krakowa oferuje  linia RYANAIR a z Berlina linia EASYJET.

 

W przypadku przylotu na nasze wczasy na lotnisko Makedonia w Salonikach, organizujemy transfer z lotniska na teren naszych ośrodków wczasowych w cenie 50 euro w jedną stronę za 1 osobę. Każda następna osoba w cenie 10 euro. Transfer organizujemy niezależnie od pory wylotu i przylotu.

 

Mogą też Państwo dojechać do nas z lotniska taxi w cenie około ok.140 Euro w jedną stronę lub pociągiem w cenie ok. 15 Euro od osoby w jedną stronę. Pociąg z Salonik dojeżdża do pobliskiej miejscowości Leptokarya skąd bezpłatnie Państwa odbierzemy.

 

TRASA 1 TRASA 2
Start:
ŁÓDŹ GODZ 8.30
parking Al. Unii 4 przy aquapark FALA
Start:
ŁÓDŹ GODZ 8.30
parking Al. Unii 4 przy aquapark FALA
CZĘSTOCHOWA GODZ 11.00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice,vis 'a vis stacji BP)
CZĘSTOCHOWA GODZ 11.00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice,vis 'a vis stacji BP)
KATOWICE - GODZ 12.00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428
KATOWICE - GODZ 12.00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428
BIELSKO-BIAŁA -GODZ. 13.00
dolna płyta dworca PKS
KRAKÓW GODZ.14.00
ul. Mackiewicza 17, parking przy Gimnazjum nr 13 i markecie MiniAuchan
CIESZYN - granica - GODZ 14.00
przejście graniczne
CHYŻNE - granica - GODZ 15.00
przejście graniczne

 

Istnieje możliwość wykupienia samego transporu w obie strony w cenie 500zł/os lub w jedną stronę w cenie 300zł/os.


Dla grup zorganizowanych trasa ustalana jest indywidualnie!!!


Czas odjazdu oraz dokładna trasa autokaru na dany termin będzie podana w dniu podpisania umowy.


Trasa przejazdu - Polska - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia - Grecja - na przejazd do nas nie jest wymagany paszport ! Wystarczy Dowód Osobisty!

 

samolot    

samolot3

 

Firma NEO SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Tomasza Wojnakowskiego i p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro p.Wojciecha Szawel -Szavel Travel  - ich byłego pracownika.

Panowie Tomasz Wojnakowski oraz Maciej Szawel działają nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.