Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

grecka plaza szaveltravel

PANTELEIMONAS

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów. Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów - Leptokaria ( odl.5 km) a z drugiej z Platamonas (4 km) czy Nei Pori (6 km) gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach i beach-barach. Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to Saloniki - 93 km, Katerini - 26 km, Larissa - 65 km. W Panteleimonas posiadamy ośrodki ACHILLEAS, SYMPOSIO, DIONISOS, VILLA STELLA, VILLA MARIA oraz HOTEL ZOFIA, które posiadają pokoje 2-3-4 osobowe. Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

Transport naszymi autokarami NIE odbywa się w ruchu wahadłowym!!!!! Tzn. autokar przywożący turystów NIE wraca z grupa powracająca do Polski tego samego dnia po 9-ciogodzinnym postoju, a Państwo NIE czekacie min 9ciu godzin na walizkach. Wracacie naszym autokarem który odpoczywał  w Grecji ze świeżymi, wypoczętymi kierowcami. Ma to fundamentalne znaczenie dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu powrotu do domu i eliminuje wielogodzinne oczekiwanie po wymeldowaniu z pokoju na drogę powrotną. Zadowolenie i komfort klienta jest sprawa priorytetowa.


W przypadku przylotu na nasze wczasy (lot organizowany we własnym zakresie) na lotnisko Makedonia w Salonikach, organizujemy transfer z lotniska na teren naszych ośrodków wczasowych w cenie 45 euro w jedną stronę za 1 osobę. Każda następna osoba w cenie 20 euro. Transfer organizujemy niezależnie od pory wylotu i przylotu. Transfer dla jednej osoby plus 10 euro.

Dla dzieci poniżej 7-ego roku życia zniżka w wysokości 30% od ceny pobytu na naszych wczasach. Dzieci poniżej 3-ego roku życia mają pobyt bezpłatny - bez świadczeń.

TRASA 1 TRASA 2
Start:
ŁÓDŹ GODZ 8.30
parking Al. Unii 4 przy aquapark FALA
Start:
ŁÓDŹ GODZ 8.30
parking Al. Unii 4 przy aquapark FALA
CZĘSTOCHOWA GODZ 11.00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice,vis 'a vis stacji BP)
CZĘSTOCHOWA GODZ 11.00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice,vis 'a vis stacji BP)
KATOWICE - GODZ 12.00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428
KATOWICE - GODZ 12.00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428
BIELSKO-BIAŁA -GODZ. 13.00
dolna płyta dworca PKS
KRAKÓW GODZ.14.00
ul. Mackiewicza 15, parking przy Gimnazjum nr 13 i markecie Simply
CIESZYN - granica - GODZ 14.00
przejście graniczne
CHYŻNE - granica - GODZ 15.00
przejście graniczne

Istnieje możliwość wykupienia samego transporu w obie strony w cenie 550zł/os lub w jedną stronę w cenie 350zł/os


Dla grup zorganizowanych trasa ustalana jest indywidualnie.


Czas odjazdu oraz dokładna trasa autokaru na dany termin będzie podana w dniu podpisania umowy.


Trasa przejazdu - Polska - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia - Grecja - na przejazd do nas nie jest wymagany paszport ! Wystarczy Dowód Osobisty!