Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

GRUPY ZORGANIZOWANE

 

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”.

(Mark Twain)

 

Organizujemy też wszelkiego rodzaju wyjazdy grupowe na terenie Grecji:


- wyjazdy zakładowe, firmowe

- wczasy zakładowe

- wyjazdy studenckie

- wyjazdy studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz Senioralne

- wyjazdy harcerskie 

- wyjazdu rożnych formalnych i nieformalnych grup turystów.

 

 


Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie (rekomendacje do wglądu) i możemy zgodnie z życzeniem klientów zorganizować pobyt w dowolnym miejscu w Grecji - Epir, Chalkidiki, Tesalia, Macedonia, Attyka, Peloponez, Tracja oraz na wyspach Skiathos,Thasos, Evia i Skopelos.

 

Do tej pory organizowaliśmy między innymi: Obóz Kadry Pływackiej Juniorów Polski, Obóz Szkoleniowy JUDO, warsztaty JOGI, pobyty chórów i orkiestr połączone z konkursami i występami, warsztaty szkół językowych. 

Od początku naszej działalności współpracujemy z Uniwersytetami Trzeciego Wieku w całej Polsce.

 

Wykonujemy wszelkie programy specjalne, tematyczne czy pielgrzymkowe dotyczące Grecji (np. program śladami św. Pawła z Tarsu) oraz wszelkie inne które tylko zgłosi do nas klient.
 
 
W wypadku zainteresowania wyjazdu grupy prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
 
 
606 332 212 - Maciej Szawel
 
 
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro Szavel Travel  Wojciech Szawel- ich byłego pracownika.

Pan Maciej Szawel działa nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.