Szaveltravel - Witamy Państwa serdecznie!

najlepsze greckie wakacje

tlo23

PANTELEIMONAS

gif1

to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie głównie przez Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponujące najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery, pełne malowniczych greckich tawern, kafejek i beach-barów.

 

Sąsiedztwo pobliskich większych kurortów gwarantuje dla chętnych zabawę do białego rana w greckich dyskotekach:

Leptokaria ( odl.5 km) 

Platamonas (4 km) 

Nei Pori (6 km) 

 

Odległość z Panteleimonas do innych większych miast to:

Saloniki - 93 km,

Katerini - 26 km,

Larissa - 65 km.

Panteleimonas leży administr. w woj. PIERIA, którego stolicą jest KATERINI (odl. 26 km), geograficznie rzecz ujmując jest to grecka Macedonia, południowa część Riviery Olimpijskiej.

OFERTA NA SEZON  2020

 

 Cena zawiera:

- 11 dni w Grecji (10 nocy)

- transport autokarem klasy lux Polska-Grecja-Polska (WC, klimatyzacja, DVD, uchylne siedzenia, barek)

- wyżywienie dwa razy dziennie (śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz serwowane obiadokolacje, składające się z 3 części: zupa, drugie danie, napoje i owoce)

- opiekę lekarską (lekarz na wezwanie) 

- opiekę rezydencką (jesteśmy z naszymi klientami na miejscu przez cały sezon) 

- pełne ubezpieczenie KL,NNW oraz bagażu

 Cena  nie zawiera:

- obowiązkowej opłaty 10zł/os na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki.

7.11

 


Dojazd własny, własnym środkiem transportu (auto, samolot) - możliwy jest w dowolnym terminie i w dowolnym Apartamentowcu.

Dla klientów przyjeżdżających do nas we własnym zakresie cena niższa od ceny w tabelce o 360 zł. 

Na życzenie naszych klientów pomagamy w zakupie biletów lotniczych indywidualnych i grupowych. Najtańsze loty do Salonik z Warszawa-Modlin oraz z Krakowa oferuje  linia RYANAIR a z Berlina linia EASYJET.

My ze swojej strony zapewniamy transfer z lotniska Saloniki do Ośrodka.


Czwarta osoba w pokoju - płaci mniej o 300 zł, dzieci do lat 7 płacą mniej o 30% a dzieci do lat 3 mają pobyt bezpłatny bez świadczeń.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


PŁATNOŚCI
euro1Warunkiem zarezerwowania miejsc jest wniesienie opłaty w wysokości 300 zł / os w dniu podpisania umowy. Reszta opłat pobytowych powinna być wniesiona na 21 dni przed planowanym rozpoczęciem imprezy.

 

      

 

Firma SZAVEL TRAVEL jest zarządzana przez p.Macieja Szawel i nie bierze odpowiedzialności za działania oraz praktyki w stosunku do klientów prowadzone przez biuro Szavel Travel  Wojciech Szawel- ich byłego pracownika.

Pan Maciej Szawel działa nieprzerwanie w branży turystycznej od 2006 roku natomiast biuro p.Wojciecha założone zostało w 2013 roku.